Lajme

Helmim masiv në një rrobaqepsi në Durrës, 40 gra përfundojnë me urgjencë në spital

Rreth 40 punonjëse janë helmuar në një rrobaqepsi në Durrës.

Punonjëset shfaqën shenja helmimi, marrje mendsh dhe të vjella.

Ato u dërguan në urgjencën e spitalit të Durrësit ku po marrin edhe trajtim mjeksor.

Mjekët po vlerësojë gjendjen e tyre dhe nëse do kenë probleme të rënda do nisen me urgjencë drejt Tiranës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close