Lajme

Hidhet nga dritarja e katit të dytë të banesës

Një i moshuar është vetëhedhur nga dritarja e katit të dytë të banesës së tij, në fshatin Dobraç të Shkodrës. Mësohet se 70-vjeçari nme iniciale Rr.C, 76 vjeç ka pësuar dëmtime të shumta në koka dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Shkodër/Informacion paraprak Më datë 06.12.2021, rreth orës 04:00, është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Shkodër, shtetasi Rr. C., 76 vjeç, banues në fshatin Dobraç, Shkodër, i cili ka patur dëmtime në kokë. Ky shtetas dyshohet se është vetëhedhur nga dritarja e katit të dytë të banesës tij dhe për shkak të dëmtimeve ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: