fbpx
Lajme

Hidhet nga kati i dytë i banesës 52-vjeçarja. Policia jep detajet

Një 52-vjeçare në kushtet e depresionit është hedhur nga kati i dytë i banesës së saj duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia njofton se rreth orës 16:22, në lagjen “Skënderbeg”, Lezhë, shtetasja M.K., 52 vjeçe dyshohet se në kushtet e depresionit është vetëhedhur nga kati dytë i banesës duke gjetur v dekjen. Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button