Lajme

Hidhet nga kati i pestë një grua në Korçë, dërgohet në spital

Një grua është hidhur nga lartësia e pallatit ku banonte. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30, në lagjen nr. 10 në qytetin e Korçës.

Dyshohet të jetë vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati . G., rreth 64 vjeçe, e cila u dërgua në Spitalin e Korçës dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Nga deklarimet e marra familjarëve të saj, rezulton se ajo vuante nga depresioni. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close