Lajme

Hiqen si policë, maskat i marrin 2 milionë lekë familjes në Tepelenë

Grabitet banesa e Alim Muhos ne fshatin Luzat bashkia Tepelene . Ne banese kane hyre tre persona te prezantuar si policia e shtetit dhe i kane vjedhur 2 milione leke te vjetra rreth ores 1 te mesanates. Muho jetonte me djalin dhe nusen e djalit por keta te fundit nuk gjendeshin dje ne banese.

Policia po shoqeron disa persona banues ne kete fshat per zbardhjen e kesaj ngjarje.grabitesit kane hyre nga dera duke trokitur dhe u prezantuar si efektiv.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close