Lajme

Horoskopi 25 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi

Mbani disa gjëra për vete, pasi thashethemet dhe të folurit shumë mund të jenë pika të dobëta sot. Kjo nuk është koha e duhur për të thënë gjithçka që mendoni. Në vend të kësaj, dëgjoni më shumë. Thuani  më pak.

Demi

Në dashuri gjërat nuk po ecin mirë ku nuk do të mungojnë debatet me tone të larta. Në punë mos bëni më shumë se sa ju kërkohet. Kurseni energjitë tuaja.

Binjakët

Ju jeni ai që jeni, përveç kur keni vendosur që është koha për një ndryshim. Ju lehtë mund të përziheni me çdo grup, dhe ky është një avantazh për ju. Ju shoqëroheni me të gjithë, dhe edhe nëse dikush ka vendosur që nuk dëshiron t’ju pëlqejë, nuk do të ndodhë. Kjo është një gjë e mirë.

Gaforrja

E vërteta është se ndonjëherë mendoni shumë. Dhe, shqetësohesh për gjërat që duhet të heqësh dorë. Frika që ju pengon të ndiheni të lirë të jeni ju është pengesa juaj më e madhe. Sfida është kur Hëna hyn në shenjën zodiakale të Binjakëve, shtëpisë suaj diellore të armiqve të fshehur. Duhet t’i përballosh gjërat kokë më kokë, edhe nëse nuk dëshiron t’i bësh.

Luani

Në aspektin sentimental duhet që të jeni më tolerantë në disa vendime. Jepni më shumë hapësira partnerit/es tuaj në mënyrë që lidhja juaj të ecë si duhet. Në lidhje me profesionin, do të ketë surpriza pozitive. Është koha të konkretizoni idetë tuaja që kanë qenë në pritje për një kohë të gjatë.

Virgjëresha

Po ndodhin shumë gjëra në të njëjtën kohë dhe ka vendime që duhet të merrni. Në dashuri këshillohet që të uleni të bisedoni me partnerin tuaj në mënyrë që të sheshoni problemet që keni grumbulluar me kohën. Përsa i përket punës, disa nga ju do të kenë lajme të mira.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: