Lajme

Horror në Greqi/ Me kollaren e lidhur rreth qafës dhe gojën e zënë, biznesmeni gjendet i pajetë në tregun e perimeve (FOTO)

Policia greke është duke hetuar një ngjarje që i përngjan një filmi thriller. Efektivët kanë mbetur të shokuar kur kanë parë trupin e pajetë të një 47-vjeçari në tregun e perimeve në Rentis, që ishte zbuluar nga punëtorët e zonës.

Trupi i pajetë është gjetur i lidhur dhe me gojën e zënë, ndërsa kamioni ishte parkuar në një parking në rrugën Kennedy.

Viktima ka qenë e lidhur me kravatë në qafë dhe sipas informacioneve të para bëhet fjalë për një biznesmen që ushtronte aktivitet në zonë.

Νεκρός εντοπίστηκε άνδρας εντός ενός φορτηγού στη στην οδό Κέννεντυ, σε πάρκινγκ της Λαχαναγοράς του Ρέντη, Παρασκευή 29 Ιουλίου 2022.
(ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ/EUROKINISSI)
Νεκρός εντοπίστηκε άνδρας εντός ενός φορτηγού στη στην οδό Κέννεντυ, σε πάρκινγκ της Λαχαναγοράς του Ρέντη, Παρασκευή 29 Ιουλίου 2022.
(ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ/EUROKINISSI)

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close