Lajme

Horror në Serbi/ Gruaja copëton burrin me sharrë elektrike dhe më pas e gatuan

Një krim horror i ndodhur dy javë më parë është zbuluar në Serbi. Mësohet se një grua 42-vjeçare ka vrarë burrin e saj, ndërsa trupin më pas e ka prerë me sharrë elektrike dhe e ka gatuar.

Mediat vendase raportojnë se gruaja e kishte vrarë bashkëshortin e saj gjatë një konflikti, ndërsa rrethanat mbeten ende mister për shkak se ajo ishte në përmasa më të vogla dhe më e dobët se46-vjeçari. Pasi e vrau, ajo copëtoi trupin e tij  me një sharrë elektrike, ndërsa organet e tij dhe këmbët i gatoi. Autoritetet e përshkuan skenën e krimit si të neveritshme, njësoj si nga një film i frikshëm.

Shkaku i konfliktit nuk është ende i qartë, ndërsa pista kryesore është ajo e sherrit për shkak se bashkëshorti nuk i pranonte në shtëpinë e tyre dy fëmijët e mitur që gruaja kishte nga një martesë e mëparshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close