Lajme

Humb jetën 18 vjeçari kosovar, jetonte në Suedi

Një lajm i rëndë për Mitrovicën ka ardhur mëngjesin e sotëm, ku u bë e ditur për vdekjen e një të riu. Valdrini nga Mitrovica që jetonte në Suedi, ka vdekur në moshën 18 vjeçare. Familjarë të tij kanë shpërndarë fotografinë dhe ngushëllimet në rrjete sociale.

Nuk janë bërë të ditura ende shkaqet që sollën vdekjen e të riut. Ndryshe, Mitrovica është tronditur së fundmi me shumë vdekje, të rinjve por edhe disa të moshuarve që humbën betejën me COVID.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: