Lajme

Humb jetën i riu shqiptar në Itali, 22-vjeçari u përplas me kamionin (Emri)

Një 22-vjeçar ka humbur jetën trag jikisht në Itali, pasi është aks identuar me mjetin e tij në rrugën Cassino-Formi.

Aks identi fatal për të riun Alesio Veseli ndodhi mëngjesin e sotëm, teksa ai po ngiste mjetin e tij “Alfa Romeo” dhe u përplas me një kamion. Si rezultat i përp lasjes së fortë, 22-vjeçari Veseli humbi jetën në vend.

Ndërsa në vendngjarje shkuan menjëhere zjarrfikësja dhe ambulanca, por i riu kishte ndërruar jetë. Karabinierët po hetojnë shkaqet e aks identit, i cili rezultoi fatal për të riun shqiptar

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: