Lajme

Humb jetën në mes të rrugës taksisti në Tiranë, dyshohet se…

Një taksist në Tiranë ka humbur jetën teksa ishte në mjetin e tij. Ngjarja ndodhi rreth orës 16:15 te mbikalimi i Kthesës së Kamzës.

“Më datë 20.04.2023, rreth orës 16:15, te mbikalimi te Kthesa e Kamzës, shtetasi A. Z., 61 vjeç, duke drejtuar mjetin tip taksi ka humbur ndjenjat. Stafi i ambulancës ka konfirmuar se ka ndërruar jetë dhe paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close