Lajme

Humb jetën tragjikisht stomatologu shqiptar në Zvicër/ Ndaloi për të ndihmuar të aksidentuarit, por u godit nga një makinë

Një 30-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Zvicër.

Mësohet se në autostradën A1 pranë Winterthur, për shkak të shiut një makinë ka rrëshqitur dhe ka dalë nga rrugë.

30-vjeçari Jetmir Morina, nga Kosova me profesion stomatolog, ka zbritur për të ndihmuar pasagjerët dhe shoferin, por për fat të keq një tjetër makinë e ka goditur nga pas duke e lënë të vdekur.

Humb jetën tragjikisht stomatologu shqiptar në Zvicër/ Ndaloi

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close