Lajme

Humb kontrollin dhe përplàset me pemën, shkon në spital 40-vjeçari

Një 40-vjeçar është aksidentuar ditën e sotme në Tiranë, ku fatmirësisht është është jashtë rrezikut për jetën. Blutë bëjnë me dije se humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me pemën.

“Më datë 09.05.2021, rreth orës 14:20, në rrugën “Ndre Mjeda”, mjeti me drejtues shtetasin  S. M., 40 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe  është përplasur me pemën. Si pasojë është vetëdëmtuar i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: