Lajme

Humb kontrollin e makinës, shoferja përfundon jashtë rrugës

Pakujdesia ne marrjen e ktheses per pak ka rezultuar fatale per drejtuesen e nje automjeti tip “Mercedes” i cili ka perfunduar jashte rruges. Ngjarja eshte regjistruar prane stacionit te pompimit ne Darezeze, kur makina me te cilen udhetonte nje femer, ka perfunduar ne hapsirat mes rruges dhe hidrovorit. Eshte dashur nderhyrja e nje mjeti te rende per te nxjerr makinen, ndersa ne ndihme kane ardhur edhe banore te zones dhe kalimtar te rastit. Fatmiresisht drejtuesja e mjetit eshte demtuar lehte.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close