fbpx
Lajme

Hùmbèt 44-vjeçari Andon Haxhiraj nga fshati Lubonjë i Vlorës (Foto)

Ka humbur ky 44-vjeçar i quajtur Andon Haxhiraj në fshatin Lubonjë të Vlorës , është parë për herë të fundit në këtë fshat, ka qenë duke veshur një bluzë të zezë me mëngë të gjata, pantallona sportive dhe atlete.

Gjithashtu bëjmë me dije se personi në fjalë vuan nga probleme të shëndetit mendor! Nëse dikush e ka parë apo e shikon është i lutur të kontaktojë në këtë numër celulari: 0693072739.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button