Lajme

Humbet betejën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta vëllai i Dritan Lelit

Vëllai i Dritan Lelit, kreut të Bashkisë së Vlorës, Eduard Leli është ndarë nga jeta. Mësohet se biznesmeni ka humbur jetën mëngjesin e sotëm. Ekonimist në profesion, Leli mbylli sytë pas një sëmundjeje të rëndë, që u rëndua më shumë dy javët e fundit në spitalin e Vlorës ku edhe pati mundë sinë ndoshta të takohej për herë të fundit me miqtë dhe shokët. Lajmin se i Eduard Leli ishte në gjendje të rëndë u dha pak ditë më parë nga vetë vëllai i tij, gjatë deklaratës që dha kur i dogjën makinën. Redaksia e VloraNews i shpreh ngushëllimt më të sinqerta familjarëve te tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: