Lajme

Humbi kontrollin dhe plagosi 3 persona , ndalohet shoferja në Tiranë

Policia e Tiranës njoftoi se ka vënë në pranga 49-vjeçaren, e cila një natë më parë, humbi kontrollin e makinës dhe plagosi tre persona.

“F. Z., 49 vjeçe, pasi duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me motorrin e parkuar anës rrugës ku nga përplasja është shkatërruar plotësisht stacioni i autobuzave dhe disa tavolina dhe karrige të një lokali. Gjithashtu janë dëmtuar 3 shtetas të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njoftoi policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: