Lajme

Humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga, 22-vjeçari ndërroi jetë në Laç

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok. Mësohet se drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi Redon Zefi ,22 vjeç, banues në Laç- Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur v dekjen. Grupi h etimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes. Kanë qenë familjarët e tij ata që kanë ndarë fotot e 22-vjeçarit shoqëruar me ngushëllime.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close