Lajme

I bie zjarr në banesë, humb jetën 61-vjeçari në Kolonjë

Një 61-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një zjarri të rënë në banesën e tij. Raportohet se rreth orës 06:30, në fshatin Sanjollas, Kolonjë, ka rënë zjarr në banesën e H. S., 61 vjeç, i cili për pasojë ka gjetur v dekjen. Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes dhe përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: