Lajme

I dehur në natën e ndërrimit të viteve, 30-vjeçari hidhet nga ballkoni i banesës në Kamëz, përfundon në spital

Një 30-vjeçar i dehur raportohet se është hedhur nga kati i dytë i banesës në Kamëz. I riu me inicialet E.L., ka marrë dëmtime në trup, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policise: Me datë 31.12.2021, rreth orës 20:50, në Kamzë, në rrugën “Adriatik”, duke qenë në gjendje të dehur, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës ku banon, shtetasi E. L., 30 vjeç, i cili për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: