fbpx
Lajme

I dënuar me 4.8 vite burg, arrestohet 24-vjeçari në Fushë-Krujë

Fushë – Krujë/ Një person është vënë në pranga pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar dhe ishte i dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për veprën penale” Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

I arrestuari është M.S., 24 vjeç, banues në Fushë – Krujë. Për kapjen e tij është dashur bashkëpunimi i Specialistëve për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë dhe Shërbimeve të Stacionit të Policisë Fushë – Krujë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button