Lajme

I dhunon dhe u merr çdo send me vlerë, ky është hajduti që tmerron vajzat në kryeqytet

Në videon që ilustrohet në vijim shfaqen pamjet e vjedhjeve të kryera në Tiranë, ku shihet qartë një person me xhup të verdhë i cili sulmon një vajzë duke u përpjekur t’i vjedhë asaj çantën dhe sendet personale. Sipas Fax News, e reja e ka kallëzuar rastin që ka ndodhur në rrugën “Dritan Hoxha” në polici, ndërsa ndaj të njëjtit person ka edhe denoncime të tjera. Raportohet se agresori ndjek vajzat dhe gratë dhe më pas u vjedh atyre çfarëdolloj gjëje që të mundet, me vlerë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: