fbpx
Lajme

I FUNDIT/ Himarë sapo ndodhi, Ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit në Himarë, kushëri i kryebashkiakut Jorgo Goro!

Vr asje ne Himare. Eshte vr are me a rme zja rri ndertuesi Niko Goro.Ngjarja ka ndodhur rreth ores 9 te kesaj paraditeje . Bashkeshortet Goro po shetisnin ne shetitoren e Himares.Eshte p lagosur nderkohe dhe bashkeshortja e tij. Goro eshte q elluar me ar me zjarri. Vijon…

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button