Lajme

I gëzuar se zuri peshkun e parë, aligatori i heq buzëqeshjen në fytyrë 7-vjeçarit

Njihuni me Dawson McMahon, 7-vjeçari që i mori zemrat e të gjithve, teksa peshkonte. Mediat ndërkomëbtare shkruajnë se i mituri gëzohej pa masë pasi kapi peshkun e parë. Teksa po bëhej gati ta nxirrte jashtë, një alligator ka nxituar për ta rrëmbyer. Por thirrjet e tij “e zura” nuk zgjatën shumë, duke mbetur i mërzitur pas veprimit të aligatorit. Ndërkohë, babai i tij i cili filmoi të gjithë skenën, ka thënë se janë me fat se aligatori mori vetëm peshkun dhe nuk lëndoi asnjërin prej të dyve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: