Lajme

I kishte mbështjellë me çorape, kjo është 38-vjeçarja që u kap në Kakavijë me heroinë në trup

Personi që shihni në foto është Elira Varfi, 38-vjeçarja, nga Fieri e cila mëngjesin e sotëm u arrestua në pikën kufitare të Kakavijës, pasi tentoi të kalonte 8 pako me heroinë dhe 2 me kokainë.

Burime për mediat bëjnë me dije se 38-vjeçarja e bënte shpesh këtë itinerar, prandaj dhe nxiti dyshime te autoritetet të cilët vendosën të ushtronin kontroll në autobusin me të cilin ajo po udhëtonte.

Pas kontrolleve, gruas iu gjet një sasi prej 4 kg e 160 gramësh heroinë dhe 780 gramë kokainë. Ajo e kishte fshehur drogën në trup, ku e kishte mbështjellë me çorape, për t’u mos u zbuluar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close