Lajme

“I larguar” prej kohësh, ja çfarë e riktheu Unikatilin në rrjetet sociale

Reperi Unikatil, pas muajsh mungesë në rrjetet sociale, rikthehet me një postim për Fitër Bajramin. Viktor Paloka, përmes një story në Instagram, ka postuar një foto me motive të fesë Islame dhe shkruan: “Me fat Bajramin Shqiptarëve të besimit Islam!!!”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: