Lajme

I mori jetën efektivit, gjykata merr vendimin për dy shokët e Aldi Ramës

Gjykata e Lezhës ka lënë në arr est me b urg shokët e Aldi Ramës, Kristian Sherri dhe Armando Marku. Të rinjtë ishin në të njëjtin automjet me 21-vjeçarin kur u ndaluan nga Policia dhe Aldi Rama vendosi të vr asë me ar më zj arri nënkomisarin Saimir Hoxha. Ata u arr estuan nga kolegët e vik timës, kurse autori u largua me automjet dhe më pas u arr atis për 4 orë derisa vendosi të qëlloj veten në kokë e më pas të ndërrojë jetë një ditë më pas në spitalin e Traumës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: