Lajme

I moshuari po hante në avion, 51-vjeçarja e godet dhe e pështyn në fytyrë se nuk vendoste maskën

Një ngjarje e rëndë dhe njëkohësisht e pazakontë është regjistruar gjatë një fluturimi të Delta Airlines nga Tampa në Atlanta, ku një grua ka pështyrë dhe goditur një të moshuar. Patricia Cornwall dëgjohet duke i bërtitur të moshuarit në video “vendose atë dreq maskë”.

Ndërkohë, ky i fundit i është përgjigjur se ishte duke ngrenë, ndërsa gruaja e goditi. Nga ana tjetër, Departamenti i Policisë së Atlantës tha në një deklaratë se oficerët ndaluan fluturimin dhe arrestuan gruan.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close