Lajme

Burri kap ‘mat’ gruan me të dashurin në një lokal në Tiranë! E merr zvarrë me fyerje dhe …(Video)

Një ngjarje e shëmtuar është regjistruar ditën e sotme në Tiranë. Në redaksinë e “Priza.al” ka mbërrituar videoja e një burri i cili dh u non gruan e tij në mes të lokalit. Ngjarja është regjistruar në një lokal afër terminalit ndërqytetas në Qytet Studenti. Videoja ka mbërritur nga një qytetare .

Nga informacionet e para mësohet se gruaja e ka tr adhëtuar të moshuarin dhe ai i ka kërkuar llogari për këtë ngjarje. Nuk është zbuluar identiteti i protagonistëve, por fytyrat e tyre duken mjaft qartë. Nga video dëgjohet qe i moshuari e ofe n don me shumë fjalë të p i sta dhe e kap prej flokësh gruan.

Çfarë po ndodh me shoqërinë shqiptare? Edhe sa ngjarje të tilla duhen të ndodhin për tu ndërgjegjësuar? “Priza.al” i bën thirrje autoriteteve përkatëse, të marrin masat e duhura për të shmangur dh u n ën ndaj grave dhe për të mos pasur një fund siç ka ndodhur kohët e fundit në Shqipëri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close