Lajme

19-vjeçar është ndaluar nga efektivët për përdhunimin e 13-vjeçares, procedohet dhe nëna e saj

Një 13-vjeçare dyshohet se është abuzuar s eksualisht nga një djalë gjashtë vite më i madh se ajo. I riu 19-vjeçar është ndaluar nga efektivët e Komisariatit të Policisë Nr. 6. Tirane. Ndërkohë që edhe nëna e të m iturës është proceduar penalisht pasi akuzohet se e ka d hunuar të bijën.

Njoftimi i policisë: Specialistët për Hetimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë ndalimin e shtetasit E. D., 19 vjeç, pasi dyshohet se para një muaji, ka kryer m arrëdhënie se ksuale me një shtetase të mitur 13 vjeçe. Gjithashtu u procedua p enalisht nëna e 13-vjeçares, shtetasja R. S., 42 vjeçe, pasi ka ushtruar d hunë fizike ndaj saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close