Lajme

I riu hidhet nga lartësia e një pallati, dyshimet nga policia

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Tiranë.Një 30 vjeçar është hedhur nga lartësia e një pallati.Aktualisht, ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Ngjarja ka ndodhur në Yzberisht, ndërsa shkaqet janë të paqarta. Njoftimi i Policisë Më datë 01.02.2021, rreth orës 18:50, në Yzberisht, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi L. M., rreth 30 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasi L. M., vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close