Lajme

I riu i vendos zjarrin dritares së ankesave në Komisariatin e Elbasanit

Një i ri i ka vënë flakën ambienteve të jashtme të komisariatit të Elbasanit. I riu Aurel Latifi i ka vënë flakën murit rrethues dhe dritares së ankesave të qytetarëve. Mësohet se të pranishëm në zyrën e ankesave kanë qenë edhe dy punonjës policie.

Më konkretisht i është vënë flaka dritares së ankesave të qytetarëve shërben dhe si zyrë informacioni.

Personi që i ka vënë zjarrin është shoqëruar në komisariat.

Jashtë murit rrethues i është vënë flaka dritares së ankesave të qytetarëve, ndërsa kjo ka rrezikuar edhe jetën e dy punonjësve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close