Lajme

I riu në Peshkopi bën DRIFT në mes të rrugës, i ndodh menjëherë ajo që nuk pritej nga policia (Video)

Një i ri në Peshkopi është filmuar teksa bën drift dhe xhiron gomat në rrugë. Por “argëtimi” i ka zgjatur shumë pak pasi në vendngjarje vjen patrulla e Policisë Rrugore e cila po kalonte aty.

Ndërsa i riu sapo i sheh nxiton të futet me mjet në një lavazh aty pranë. Por policia ndalon mjetin e tyre dhe shihet teksa një punonjës i policisë Rrugore zbret, duke u drejtuar për tek djali që xhiroi gomat.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close