fbpx
Lajme

I riu plāgoset teksa kryente gjueti, shoqërohen tre persona

Foto ilustruese

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Skraparit, pasi kryenin gjueti në mënyrë të paligjshme, ndërsa aksidentalisht është plāgosur dhe njëri prej tyre.

Sipas informacioneve, në pranga kanë rënë 66-vjeçari M. K., banues në fshatin Vërzhezhë, 36-vjeçari E. Ç., si dhe 26-vjeçari i plagosur, banues në lagjen “30 Vjetori”, Berat. Ky i fundit është plāgosur aksidentalisht në dorë. Tashëm të arrestuarit akuzohen për “Plāgosja e rëndë nga pakujdesia” dhe “ārmëmbajtja pa leje”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button