fbpx
Lajme

I riu shqiptar shkelma dhe shuplaka gruas shtatzënë

Një shqiptar ka përfunduar në p rangat e policisë mbrëmjen e djeshme në Itali pasi d hunoi gruan shtatzënë pas një de bati në familje. Ngjarja ndodhi në shtëpinë e tyre në Modena rreth orës 19:45 sipas medieve italiane. Shqiptari i arrestuar është 21-vjeç dhe punonte në ndërtim. Mediat italiane, bazuar te njoftimi i policisë thonë se i riu e kishte g oditur gruan disa herë me sh kelma dhe shuplaka pas një mosmarrëveshje në familje. Gruaja pësoi lëndime dhe u dërgua në spitalin e Modenas nën kujdesin e mjekëve.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button