Lajme

I rrethuar krah 3 vajzave dhe pyetet ç’po bën, deklarata e fortë e Andit: Jam mysliman unë!

Mbrëmjen e djeshme konkurrentët dhe stafi i Përputhen kanë qenë duke darkuar së bashku. Autorja Olsa Muhameti ka publikuar një video te Andit i cili shihet teksa përqafohet me vajzat e Përputhen, i ngacmuar që rri vetëm në shoqërine e vajzave ai ka thënë. ”Jam mysliman une”- batuta që bëhet rëndom, e ka thenë dhe Andi. Ndërkohë që vajzat qeshin me sa duket janë dakort me këtë gjë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close