Lajme

I shpallur në kërkim/ Boksieri shqiptar e goditi me grusht në kokë, 36-vjeçari grek në luftë me jetën

Një boksier shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke pasi është përfshirë në një sherr me një 36-vjeçar grek i cili tani ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Mediat raportojnë se sherri ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Elefsinë, kur 36-vjeçari Thanos Adam është konfliktuar me shqiptarin.

36-vjeçari është i intubuar në spitalin Atticon me hematoma të shumta në kokë ndërsa shqiptari është arratisur dhe po kërkohet nga policia.

Boksieri shqiptar i cili është i njohur në zonën e Elefsinës e ka goditur me grusht në kokë 36-vjeçarin dhe e ka lënë të gjakosur në rrugë.Policia dyshohet se di të dhënat e plota të autorit shqiptar dhe sipas raportimeve është çështje kohe që ai të arrestohet para se të ndodhë një tjetër incident.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close