Lajme

I vodhi lekët menaxherit të lokalit, arrestohet kamerieri në Himarë

Një 19-vjeçar është arrestuar pasi i ka vjedhur menaxherit të lokalit një sasi të konsiderueshme parash. Ngjarja ka ndodhur në Himarë ku B.S, punonte në një lokal dhe vodhi menaxherin e tij.

‘Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Himarë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit B. S., 19 vjeç, pasi me datë 29.07.2021, i ka vjedhur një shumë të konsiderueshme parash menaxherit të lokalit, ku shtetasi B. S., ishte i punësuar. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.’”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: