Lajme

Identifikohen viktimat e aksidentit tragjik në Shkodër, kush janë dy të rinjtë që humbën jetën

Janë identifikuar viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur sot në Shkodër. Kanë humbur jetën dy të rinjtë Erglis Delaj dhe Sergjo Kukaj. Të dy viktimat mësohet se janë rreth 20 vjeç, ndërsa në vendngjarje shihen makinat e shkatërruara nga përplasja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: