Lajme

Ikmt, vijon aksioni për shembjen e ndërtimeve pa leje në pyllin e sodës Vlorë

Ikmt vijojnë edhe këtë të enjte aksionin për shembjen e ndërtimeve pa leje në pyllin e sodës. Këtë të enjte aksioni vijonë në plazhin e vjetër ku është shembur një objekt bar kafe me bazë hekuri dhe betoni. Deri tani ska kundërshtime pasi fillimisht po shemben objektet e braktisura prej kohësh. Pritet sesi do të vijojë aksioni në vazhdim, janë në total 40 objekte që do të shemben gjatë këtij aksioni të Ikmt në vazhdim, dy janë shembur deri më tani.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close