Lajme

“Iku dhe nuk u kthye më”/ Zhduket e reja në Tiranë, burri e kërkon në polici

Një 22-vjeçare është zhdukur nga banesa e saj dhe nuk është kthyer më. Denoncimin e ka bërë bashkëshorti i saj në polici, ku mësohet se shtetasja L. Z., 22 vjeçe, është larguar nga banesa e prindërve të saj dhe nuk është kthyer më. Policia po punon për gjetjen e saj.

Njoftimi i policise:

Më datë 26.12.2022, në Komisariatin e Policisë Vorë është paraqitur shtetasi E. Z., 32 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij, shtetasja L. Z., 22 vjeçe, është larguar nga banesa e prindërve të saj dhe nuk është kthyer më. Punohet për gjetjen e saj

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close