Lajme

Ilir Shaqiri kërkon përballje titanësh në Big Brother VIP 3: Do futesha me këta konkurrentë

Ilir Shaqiri do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel si kryetari i jurisë për spektaklin e kërcimit Dancing With the Stars.

Balerini dhe fituesi i Big Brother Vip 1 ishte i ftuar në emisionin Wake Up, ku foli për spektaklin e kërcimit por nuk u shmang pyetja për edicionin e radhës së BBV3. Iliri u pyet se kë nga personazhet e njohur të ekranit do të dëshironte të shikonte në edicionin e tretë.

Iliri tha tre nga emrat më të përfolur të dy edicioneve të reality show-t, Donaldin, finalistin e BBV1 dhe Luiz Ejllin, fituesin e BBV2.

Do ktheja Luizin, Ilirin dhe Donaldin. Ndoshta do vijë një ditë…”-tha Iliri, i cili teksa u pyet se kush do ishte fituesi, tha “Atë e di sovrani

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close