Lajme

“Incident” tek selia e Partisë Demokratike (Detaje)

Këtë të shtunë duke filluar nga ora 10:00 do të mblidhet Kuvendit Kombëtar i Partisë Demokratike i thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha me firmat e delegatëve të partisë.

Por a pritet të ketë përplasje duke parë dhe situatën delikate dhe deklaratat e forta nga ana e Sali Berishës dhe Lulzim Bashës? Në selinë e PD-së u raportua një incident të vogël, ku një furgon ka hyrë për pak sekonda, ka xhiruar gomat brenda PD dhe ka thirrur ‘Rroftë Sali berisha”, më pas është larguar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: