fbpx
Lajme

Incidenti me helikopterin, reagon Vuçiç: Nuk kam frikë, kam fluturuar për shtatë vite rresht

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç i ka qetësuar të gjithë duke sqaruar se si kishte ndodhur ‘incidenti’ në helikopterin me të cilin ai po udhëtonte.

I pyetur nga media vendase Alo.rs, presidenti serb tha se çdo gjë ishte mirë dhe nën kontroll duke shtuar se piloti bëri atë që duhej.

“Nuk kam frikë, kam fluturuar për shtatë vite rresht. Nuk kam frikë të fluturoj. Piloti zbatoi procedurën normale kur u përball me mot të keq. Çdo gjë është në rregull,”– tha Vuçiç në prononcimin e tij.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button