fbpx
Lajme

Infektohet me koronavirus punonjësi, mbyllet ambasada shqiptare në Athinë

Ambasada shqiptare në Athinë është mbyllur pasi një punonjës ka rezultuar pozitivë me koronavirus. Abc News raporton se ai kishte shfaqur shenja prej disa ditësh dhe pasi i është nënshtruar testit për Covid-19 ka rezultuar pozitivë. Stafi i ambasadës do t’i nënshtrohet testit, ndërsa ditën e sotme ambientet e saj do të dezinfektohen.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button