Lajme

Investimi në bajpasin e Vlorës, kryeministri Rama publikon pamjet me dron (Video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot në mëngjes në Facebook një video, ku tregon bajpasin e Vlorës.

“MIRËMËNGJES  dhe me këto pamje përgjatë bajpasit të Vlorës, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan kreu i qeverisë, në përshkrimin e videos. Kryeministri Edi Rama ka fituar zgjedhjet e 25 prillit, duke marrë kështu mandatin e tretë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close