Lajme

Ish deputeti dhe kandidati për deputet Dashamir Tahiri takime me banorët e Risilisë

Ish deputeti dhe kandidati për deputet Dashamir Tahiri ka qënë sot në takime me banorët e Risilisë

Përshëndetje miq dhe dashamirës . Kjo ishte pritja entuziaste që na rezervuan banorët në Risili .

I falenderoj përzemërsisht dhe sëbashku do të vazhdojmë në rrugën drejt fitores .

Në 25 prill votoni Nr.11 ! Voto partinë Lëvizja për ndryshim  Dashamir Tahirin!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: