Lajme

Ish-drejtoresha e Tatimeve siç nuk e keni parë, me bikini dhe duke puthur…

Ditët e fundit e kemi parë mjeft aktive nëpër rrjetet sociale dhe me sa duket, Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj vijon ende pushimet në bregdet.

Pak minuta më parë Shehaj ka ndarë një tjetër foto në llogarinë e saj në Instagram, teksa shfaqet me bikini në det, ashtu siç mund të mos e keni parë ndonjëherë.

Në foton e mëposhtme, ajo shihet duke u puthur me një vogëlushe, që duket se është vajza e mikes së saj.

‘Shoqja e ngushtë e Bias’, shkruan ajo përkrah fotos.

Kujtojmë se së funmi, Shehaj është zbuluar se do të jetë së shpejti drejtoresha e re e programacionit në një television.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close