Lajme

Ish-partneri i Bora Zemanit thyen heshtjen, tregon për herë të parë raportin që ka me moderatoren

Dj i njohur Vin Veli, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për raportin e tij me ish-partneren Bora Zemani dhe praninë e tij në festën e ditëlindjes së 30-të të moderatores.I ftuar në një intervistë ai ka folur për herë të parë rreth raportit që ka me Bora Zemanin, djalin e tyre Arborin dhe lidhjen e re të dashurisë.  Duke folur për marrëdhënien e tij me djalin e tij Arborin dhe ish-partneren Bora Zemani, ai shprehu se ka një raport mjaft të mirë dhe se e uron moderatoren në çdo ditëlindje.

Dj i njohur shtoi se mundohet të jetë shembull edhe për familje të tjera apo miq të tij që kanë të njëjtën histori dhe janë të divorcuar, për të qëndruar sa më larg urrejtjes. “Duke qenë se dhe kam një vetëmenaxhim të kohës, një pjesë shumë të mirë ia dedikoj Arborit pasdiskutim. Fundjavat por edhe ditë të javës pas shkollës patjetër që mundohem të jem sa më afër.

Kam një raport shumë të mirë (me Borën) dhe patjetër që e kam uruar çdo ditëlindje, jo vetëm këtë 30 vjetor. Thjesht urim kaq. Unë kudo që njoh mundohem të jap mesazhin time dhe tek miqtë e mi që kanë të njëjta probleme apo mund të kenë histori të ngjashme. Larg urrejtes dhe larg nxitjes së dhunës, sidomos larg urrejtjes më tepër tek fëmija. Patjetër që mendoj që jam shembull dhe jam munduar gjithmonë të jem shembull për këtë pjesë”, tha ai në intervistën e tij për “N’Zoom”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close