fbpx
Lajme

Ishin të lidhur fshehurazi/ Çfarë e bëri shqiptarin të vr.iste ukrainasen dhe burrin e saj milioner?

Detaje të reja janë zbardhur së fundmi nga ngjarja e rë.ndë e ndodhur në Loutraki të Greqisë, ku një grua me origjinë nga Ukraina u gjet e paj.etë me bashkëshortin e saj grek, të “el.eminuar” nga një shtetas shqiptar. Mësohet se gruaja nga Ukraina ka pasur lidhje jashtëmartesore me shqiptarin, që dy.shohet se ka kryer “eli.minimin” për çështje pasioni. Gruaja ukrainase 45 vjeçe ishte martuar me një biznesmen nga Mikonos dhe kishte një vajzë 20 vjeçe.

Shqiptari, dy.shohet se pak para ngjarjes ka vendosur lëndë pl.asëse në makinën e 45-vjeçares. Gruaja e huaj, e cila punonte si masazhatore, kishte lidhje me një burrë të huaj në vitet e fundit. Makina e 45-vjeçares u gjet e dj.egur pak larg shtëpisë së saj në Flampouros.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button